Laboratoria Nowej Ery
Genelab Centrum Diagnostyki
Genetycznej i Immunologicznej

Dzięki współpracy z partnerami włoskimi i amerykańskimi nasze laboratorium oferuje badania z zakresu diagnostyki genetycznej i immunologicznej.
  • Diagnostyka genetyczna

  • Diagnostyka Immunologiczna

  • Najszersze badania pozwalające ograniczyć ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych i zachować pełnię zdrowia.
    Ta obszerna analiza genetyczna informuje nas o zagrożeniach wynikających z nietolerancji pokarmowych, w tym glutenu i laktozy, czy zdolności organizmu do usuwania toksyn, co ma znaczenie przy rozwoju nowotworów.

  • Laboratorium Genelab oferuje nowoczesne, laboratoryjne badania niepożądanych reakcji pokarmowych. Badanie pozwala zidentyfikować produkty wywołujące niepożądaną reakcję alergiczną. Dzięki badaniom oferowanym w Genelab można zbadać nawet ponad 200 najczęściej spożywanych produktów spożywczych i dodatków do żywności.

Najnowsze technologie,
austriacka jakość i precyzja badania


LABORATORIUM NOVOGENIA jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych laboratoriów w Europie. Posiada liczne certyfikaty i systemy kontroli jakości przewyższające międzynarodowe standardy.


Nasi partnerzy

Placeholder

Poprawiamy jakość życia ludzi i przedłużamy ich życie w zdrowiu, stosując spersonalizowaną medycynę stylu życia.

Dzięki rozwojowi nauki, opanowaliśmy jedną z największych tajemnic życia – udało nam się poznać przyczyny chorób cywilizacyjnych i spowolnić proces starzenia się. Dzięki temu możemy zapewnić pacjentom znakomitą formę przez całe życie. Likwidując przyczyny chorób, dążymy do całkowitego ich wyleczenia, połączonego z cofnięciem zmian chorobowych a tam gdzie to nie możliwe, do powstrzymania rozwoju choroby. Wierzymy, że pełnia zdrowia jest najcenniejszą wartością każdego człowieka.