MOŻESZ STWORZYĆ SWÓJ WŁASNY PROGRAM DIAGNOSTYCZNY

Badania zw. z ryzykiem choroby wykonywane są na podstawie zlecenia od specjalisty. Do ceny wybranych modułów (analiz) automatycznie zostanie doliczona jednorazowa opłata za pobranie materiału i przeprowadzenie badania oraz przygotowanie raportu w wersji elektronicznej na płycie CD. Opłata wynosi 1004 zł. Dopłata za drukowaną wersję analizy - raport - 300 zł.

 • DNA 06 Odchudzanie

  581,00 

  Odchudzanie w oparciu o geny do 2.5x bardziej skuteczne! Bez efektu jo-jo. Pozbądź się nawet 20 kg w 3 miesiące. Genetycznie spersonalizowany program odchudzania.

 • DNA 08 Odchudzanie

  968,00 

  Odchudzanie w oparciu o geny do 2.5x bardziej skuteczne! Bez efektu jo-jo. Pozbądź się nawet 20 kg w 3 miesiące. Genetycznie spersonalizowany program odchudzania.

 • DNA DETOX

  323,00 

  Wysoko przetworzona żywność, zanieczyszczona woda, powietrze, opary i dym spalinowy, chemiczne kosmetyki… W dzisiejszych czasach toksyny znajdują się dosłownie wszędzie.

 • DNA Geno Odżywianie

  1 162,00 

  Plan odżywiania równie wyjątkowy jak Twoje DNA Sposób na lepsze zdrowie dzięki diecie dostosowanej do genotypu. Analiza ponad 50 genów istotnych dla odżywiania.

 • DNA Wiek biologiczny

  323,00 

  Jak wpływać na wiek biologiczny? Badanie, które pozwala na kompleksową analizę istotnych zmian genów mających wpływ na długość telomerów oraz pozwala ocenić zdolność genetyczną do wydłużania telomerów.

 • DNA Wydajność – dla zawodowych sportowców

  516,00 

  PTYMALIZACJA ODŻYWIANIA I TRENINGU W OPARCIU O UWARUNKOWANIA GENETYCZNE.

 • DNA Wypalenie – odporność na stres

  323,00 

  Skuteczne redukowanie stresu i zapobieganie wypaleniu. Analiza istotnych zmian genów związanych z właściwościami związanymi ze stresem.

 • Zalecenia epigenetyczne

  75,00 

  Jak wpływać na programowanie epigenetyczne. Poznaj zalecenia dotyczące poprawy programowania epigenetycznego.

DARMOWA
DOSTAWA!

Tylko teraz dostawa na terenie całej Polski w cenie analizy!