DNA DETOX

Wysoko przetworzona żywność, zanieczyszczona woda, powietrze, opary i dym spalinowy, chemiczne kosmetyki…

W dzisiejszych czasach toksyny znajdują się dosłownie wszędzie. Dostają się do naszego organizmu poprzez skórę, układ pokarmowy, płuca.

Ty też jesteś na nie narażony każdego dnia.

Czy jesteś pewny, że potrafisz je odpowiednio neutralizować?

Organizm powinien naturalnie pozbywać się wszystkich toksyn. To naturalna, wrodzona umiejętność, która w dzisiejszych czasach jest znacznie zaburzona. Dlaczego? Niewłaściwe odżywianie, stres, nadużywanie leków wcale nie pomagają w procesach detoksykacji. Gdy do tego wszystkiego dołożymy brak odpowiednich enzymów, które neutralizują toksyny, możemy tylko czekać na pojawienie się nowotworów.

Wykonaj badanie DNA Detox w swoim mieście:

Dzięki badaniu DNA DETOX możesz sprawdzić zdolność Twojego organizmu do detoksykacji.

Sprawdzisz, czy enzymy odpowiedzialne za neutralizację są syntezowane w prawidłowy sposób.

To, jak szybko pozbywamy się toksyn jest cechą indywidualną. Sam pewnie możesz zauważyć, że 90 letni palacz może cieszyć się doskonałym zdrowiem, podczas gdy u 25 latka już rozwija się choroba nowotworowa.

Badanie DNA DETOX daje Ci kompletną wiedzę na temat różnorodnych substancji toksycznych:

1. Sprawdź zdolność do detoksykacji popiołu i sadzy.

Wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne to rakotwórcze związki, które muszą być jak najszybciej usuwane z organizmu. Gdy organizm nie jest w stanie ich odpowiednio zneutralizować, ryzyko wystąpienia raka płuc, krtani, żołądka, jelit i pęcherza moczowego jest bardzo duże.

Wynik badania podpowie Ci, na które substancje jesteś szczególnie wrażliwy. Czy jest to tytoniowy, czy może potrawy z grilla… Wiedza ta pozwoli Ci w świadomy sposób unikać poszczególnych związków, bowiem będziesz świadomy, że są dla Ciebie szczególnie niebezpieczne.

2. Sprawdź zdolność do detoksykacji pestycydów i metali ciężkich.

Bardzo często jesteśmy narażeni na pestycydy i metale takie jak rtęć, ołów i kadm. Gdy nie są skutecznie neutralizowane, mogą kumulować się w tkankach, powoli niszczyć i zatruwać organizm od środka, prowadząc do rozwoju wielu typów nowotworów oraz zespołu przewlekłego zmęczenia.

Wynik badania podpowie, z którymi związkami szczególnie nie radzi sobie Twój organizm. Pozwoli ci to poznać potencjalne źródła zagrożenia i ograniczyć kontakt z nimi do minimum.

3. Sprawdź zdolność do neutralizacji wolnych rodników

Wolne rodniki to agresywne cząsteczki, które niszczą komórki znajduje się w ich okolicy. Organizm musi skutecznie je neutralizować, bowiem ich nadmiar przyspiesza starzenia się komórek i prowadzi je na drogę samobójczej śmierci. Brak równowagi pomiędzy procesem tworzenia, a procesem neutralizacji wolnych rodników to tzw. stres oksydacyjny.

Wynik badania podpowie, czy konieczna jest dodatkowa ochrona przed wolnymi rodnikami. Podpowiemy Ci, czy należy zwiększyć ilość przeciwutleniaczy i jakie produkty wprowadzić, by uchronić się przed działaniem wolnych rodników

4. Sprawdź jak Twój organizm radzi sobie z używkami.

Proces neutralizacji używek takich jak alkohol, kofeina, marihuana jest procesem indywidualnym. Niektórzy posiadają indywidualne skłonności genetyczne, które powodują zwiększenie podatności na używki i łatwiejsze uzależnienie od poszczególnych substancji.

Wynik badania da Ci dokładny obraz tego, czy powinieneś całkowicie wystrzegać się używek. Świadomość ta może uchronić Cię zarówno przez zatruciem, jak i przed wystąpieniem uzależnienia od alkoholu.

Poznaj prawdę i dowiedz się jak bardzo jest niebezpieczna dla Ciebie współczesna rzeczywistość.

Nie jesteś w stanie uniknąć toksyn, możesz jednak zdecydować się na dodatkowe procedury detoksykacyjne, który ochronią Twój organizm przed zatruciem.

Najnowsze technologie, austriacka jakość i precyzja badania


LABORATORIUM NOVOGENIA jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych laboratoriów w Europie. Posiada liczne certyfikaty i systemy kontroli jakości przewyższające międzynarodowe standardy.