DNA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA

Czy martwią Cię nieustające problemy trawienne? Czy tradycyjne badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości, a mimo to wciąż nie czujesz się lepiej?

Choroba Leśniowskiego-Crohna to zapalenie żołądka i jelit związane jest z niewłaściwym funkcjonowaniem mikroflory jelitowej. Bardzo ciężko jest ją zdiagnozować, tradycyjne metody obejmują badanie stolca pod kątem zarazków chorobotwórczych, kolonoskopię lub gastroskopię. Współczesna medycyna daje jednak o wiele skuteczniejszy i mniej inwazyjny sposób – badanie genetyczne.<\p>

Wykonując badanie DNA CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA dowiesz się, czy należysz do grupy ryzyka i czy grozi Ci choroba Leśniowskiego-Crohna.

Wykonaj badanie DNA Leśniowskiego-Crohna w swoim mieście:

Badanie DNA CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA pozwala na określenie indywidualnego ryzyka wystąpienia choroby. Ścisła obserwacja pod kątem wczesnych objawów pozwoli lekarzowi na wczesne zauważenie pierwszych objawów i wprowadzenie natychmiastowego leczenia. Zarówno chorobę Leśniowskiego-Crohna, jak i wrzodziejące zapalenie okrężnicy można z powodzeniem leczyć stosując odpowiednią dietę oraz leki dostosowane do indywidualnej struktury genetycznej.

Jakie leki stosować?

Na to pytanie również odpowie Ci analiza genetyczna.

Sprawdzimy czy sulfasalazyna i budezonid są lekami skutecznie metabolizowany przez Twój organizm oraz dowiemy się jaka dawka jest dla Ciebie najwłaściwsza.

Mimo, że choroba Leśniowskiego-Crohna jest nieuleczalna, to wczesne wykrycie pozwala na lżejsze odczuwanie objawów chorobowych. Dzięki badaniu jest możliwa eliminacja czynników zaostrzających przebieg schorzenia, przez co jakość życia widocznie i odczuwalnie się poprawi.

Badanie genetyczne powinno być wykonane w przypadku długotrwałych, nawracających problemów trawiennych.

Jeśli zmagasz się z tego typu problemami, nie wahaj się. Zacznij działać, nim będzie za późno.

Jeśli jesteś lekarzem…

Badanie genetyczne to najskuteczniejsze narzędzie diagnostyczne, jakie zna współczesna medycyna.

Dzięki odpowiedniej wiedzy możecie razem z pacjentem wykryć chorobę na bardzo wczesnym etapie, a gdy pojawiły się pierwsze objawy, będziecie w stanie wprowadzić skuteczną, spersonalizowaną terapię. Dowiesz się jakie leki są skuteczne, jaka jest optymalna dawka, jakie zamienniki stosować…

Podejmij z nami współpracę!

Nauczymy Cię interpretować wyniki, podpowiemy jakie zalecenia będą najskuteczniejsze w konkretnych przypadkach.

Najnowsze technologie, austriacka jakość i precyzja badania


LABORATORIUM NOVOGENIA jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych laboratoriów w Europie. Posiada liczne certyfikaty i systemy kontroli jakości przewyższające międzynarodowe standardy.